MB Filter Polska

Producent półmasek przeciwpyłowych

O NAS

Firma MB Filter Polska jest producentem półmasek filtrujących jednokrotnego użytku. Jesteśmy drugą filią firmy
MB Filter Products AB Szwecja, która działała na rynku europejskim oraz światowym przez ponad 30 lat.

Filia polska została założona w 2016 roku i przez 3 lata (do 2019 roku) działała w oparciu o licencje MB Filter Products AB Szwecja, wykorzystywała ich technologie oraz wieloletnie doświadczenie.

W 2020 roku wraz z rozwojem naszej firmy dostosowaliśmy się do nowych norm i wymagań, a opracowane przez nas technologie zostały udostępnione filii Szwedzkiej na zasadzie licencji. Od tego roku filia polska została odpowiedzialna za rozwój i doskonalenie produktów.

W 2021 roku nastąpiło całkowite przeniesienie linii produkcyjnych do Polski. W produkcji naszych półmasek nie tylko czerpiemy z doświadczenia szwedzkiej filii, ale też kontynuujemy ich zamiłowanie do wysokiej jakości produktów oraz
braków kompromisów. Ponadto skupiamy się na rozwoju linii produkcyjnych w celu uzyskania wysokiej powtarzalności produktów jak i stworzeniu produktów będących odpowiedzią na zapotrzebowania klientów.

STOSOWANE MATERIAŁY

Do produckji naszych wyrobów stosujemy wyłącznie materiały, które pochodzą z krajów europejskich i USA. Dzięki temu mamy pewność, że jakość naszych produktów jest zawsze niezmienna i na wysokim poziomie.

Jakość naszych produktów potwierdzona została certyfikatem wydanym przez Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Insytut Badawczy. Wszystkie nasze produkty posiadają ważny certyfikat, są oznaczone znakiem CE wraz z numerem jednostki notyfikowanej (1437 - CIOP-PIB) oraz spełniają normy europejskie - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r.

 

Produkujemy półmaski filtrujące:

  • w klasach: FFP1, FFP2, FFP3
  • bez zaworów wydechowych
  • z zaworami wydechowymi
  • z warstwą sorpcyjną w postaci węgla aktywnego
  • chroniących przed pyłami PM10 oraz PM2,5 zawartymi w tak zwanym smogu

 

Zapraszamy do współpracy! Skontaktuj się z nami aby zamówić bezpłatne próbki.